HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Executive Assistant

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Lokalizacja: zdalnie / Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: współpraca długofalowa (pierwszy kontrakt na 12 miesięcy)
Stawka: 11 000 – 14 000 PLN/msc netto + VAT
Praca zdalna: 100% zdalnie
Wymagania:
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu harmonogramami i kalendarzami pracowników ze szczebla kierowniczego
  • Umiejętności krytycznego myślenia w celu oceny i rozpoznania poziomu priorytetyzacji
  • Niezwykłe zdolności organizacyjne i umiejętność elastycznego działania
  • Doświadczenie w zawieraniu umów z dostawcami będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność działania w szybko zmieniającym się środowisku
  • Wysoki poziom profesjonalizmu i wcześniejsze doświadczenie w kontaktach z menedżerami wysokiego szczebla
  • Doświadczenie w planowaniu dużych spotkań lub wydarzeń
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1)

Obowiązki:
  • Raportowanie (niestandardowe raporty w excelu i poprzez narzędzia dostępne w firmie)
  • Zarządzanie budżetami (wspieranie zarządzania budżetem na obszar/kierownika)
  • Planowanie spotkań i sporządzanie protokołów oraz śledzenie dziennika działań
  • Aktualizowanie xSite
  • Ścisła współpraca z działami Zakupów, Prawnym, Service Desk i innymi działami firmy
  • Aktywne proponowanie usprawnień w procesach
  • Zarządzanie małymi projektami
  • Wspieranie kalendarzy Managerów

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

    Pozostałe informacje:

    • • Rodzaj pracy:inne
    • • Forma zatrudnienia:pełny etat
    • • Branża:Biuro i administracja
    • • Nr Ref.:1174127
    • • Data aktualizacji:24-04-2024
    • • Data zamieszczenia:20-02-2023