HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Structural Stress Engineer

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Gdańsk

Opis stanowiska:

Naszym Klientem jest skandynawska firma działająca w modelu EPC z sektora Oil & Gas, która realizuje projekty modernizacyjne platform wydobywczych na Północy, w Australii oraz Brazylii dla największych operatorów pól naftowych.
W związku z rosnącą ilością naprawdę interesujących i dynamicznych projektów, nasz Klient poszukuje wykwalikowanego specjalisty z doświadczeniem w branży Oil & Gas na stanowisko Structural Stress Engineer.
Do zadań zatrudnionej osoby będzie należeć przede wszystkim wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych przy projektach modernizacyjnych poszczególnych części platform wiertniczych oraz urządzeń wspomagających ich pracę. Obliczenia te wykonywane będą, m.in. w STAAD.Pro, ANSYS, Mathcad, AutoCAD lub IdeaStatica. Konieczna jest również umiejętność posługiwania się j. angielskim z racji bliskiej współpracy z norweskim oddziałem spółki oraz zagranicznymi klientami.
W zamian firma oferuje zatrudnienie w oparciu o roczny kontrakt B2B z możliwością przedłużenia. Kluczowa jest otwartość do pracy w biurze na miejscu, w Gdańsku - przynajmniej na początkowych etapach biznesu.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:1173827
  • • Data aktualizacji:22-04-2024
  • • Data zamieszczenia:20-02-2023