HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Financial Team Leader

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko Financial Team Leader dla jednej z krakowskich korporacji, będącej liderem rynku branży motoryzacyjnej.
Co będzie należało do Twoich obowiązków?
Jako Financial Team Leader będziesz koordynować pracę zespołu AP/AR/GL liczącego ok. 10-14 osób. Będziesz odpowiedzialny/a za opracowanie planów rozwoju i ścieżek awansów, jak również dostosowanie programów szkoleniowych w ramach swojego zespołu. Do Twoich zadań będzie także należeć monitorowanie realizacji KPI i innych celów stawianych przez członkami Twojego zespołu, a także przygotowanie analiz i podsumowań. Na tej pozycji będziesz mieć możliwość inicjowania i koordynowania/uczestnictwa w procesach usprawniających.
Czego wymagamy?
Od kandydatów na to stanowisko wymagamy wcześniejszego doświadczenia na stanowisku liderskim (min. 2 lata) oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i niemieckiego (na poziomie min. B2). Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.
Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z wieloletnią tradycją
  • Bonus roczny
  • Platformę benefitową
  • Kartę multisport
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Szerokie możliwości rozwoju w ramach struktur firmy

Czekamy na Ciebie – dołącz do nas, przesyłają nam swoje CV.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1170757
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:23-02-2023