HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Microsoft Dynamics 365 Functional support and Data Steward

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Sopot

Opis stanowiska:

Twój następny pracodawca :
Dla naszego klienta, globalnej organizacji świadczącej pełen zakres usług z zakresu rozwiązań logistycznych, poszukujemy osoby na stanowisko Microsoft Dynamics 365 Functional support and Data Steward która będzie głównym specjalistą w zakresie Ms Dynamics 365 głównie w module Finance and Operations.
Zakres obowiązków
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami Fleet Management, a przede wszystkim z naszymi kierownikami ds. planowanej konserwacji oraz działami zakupów i będzie odpowiedzialny głównie za:
  • Wsparcie użytkowników : Zapewnienie użytkownikom wsparcia poprzez rozwiązywanie problemów i próśb, zapewnienie szkoleń i informowanie użytkowników o najnowszych ulepszeniach systemu i nowych funkcjonalnościach.
  • Rozwój treści : Wspieranie rozwoju dashboardów i raportów BI w oparciu o standaryzowane dane
  • Zarządzanie funkcjonalne : Wykonuj zadania związane z zarządzaniem funkcjonalnym w systemach, aby umożliwić najlepsze doświadczenie użytkownika oraz bezpieczne i szybkie przetwarzanie poprzez optymalizację przepływów pracy i wymiarów. Zabezpieczenie integracji w zakresie jakości danych (kontrola wejścia/wyjścia) oraz wydajności.
  • Dokumentacja i mapowanie procesów : Dokumentuj opisy systemów i procesów (w Mavim)
  • Odpowiedzialność za jakość danych i promowanie dokładności i zgodności danych w Fleet Management
  • Zapewnienie jakości integracji danych przed ich uruchomieniem
  • Dostarczanie rekomendacji i dokumentacji wspierającej dla nowych lub proponowanych polityk danych

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego. Polski (PL) jest dodatkowym atutem
  • Świetny gracz zespołowy (również poza własnym zespołem)
  • Zdolność do pracy z mniej określonymi lub przewidywalnymi wytycznymi i różnymi terminami
  • Analityczne myślenie i dbałość o szczegóły

Oferujemy:
  • Oferujemy bycie częścią międzynarodowego zespołu profesjonalistów w dziedzinie finansów w zwycięskiej międzynarodowej firmie żeglugowej, która stale pozycjonuje się na przyszłość, stając się bardziej zorientowaną na dane.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:1175018
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-03-2023