HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Specjalista ds. Księgowości z j. niemieckim

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży medycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości z j. Niemieckim.
W nowej roli będziesz częścią zespołu księgowego, odpowiedzialnego za procesowanie i przetwarzanie płatności wewnętrznych oraz zewnętrznych firmy związanych z zamówieniami oraz dostawcami. Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie procesowanie faktur korzystając z oprogramowania SAP, wsparcie klientów, odpowiadanie na zapytania klientów i wyjaśniania niezgodności. Będziesz odpowiedzialny za tworzenie kont dostawców w systemie, a także analizę dokumentów finansowych. Codzienna praca to również kontakt telefoniczny z klientem niemieckim jak również anglojęzycznym.
Poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem w międzynarodowym środowisku, posługujących się biegle j. niemieckim (C1) oraz komunikatywnie w j. angielskim (B1/B2). Idealny kandydat to osoba która posiada doświadczenie na podobnym stanowisku (finansowe, księgowe, AP, AR, obsługa klienta). Mile widziana znajomość programu SAP lub innego programu klasy ERP. Klient zapewnia sprzęt niezbędny do pracy w domu, a także odpowiednie wdrożenie oraz pakiet szkoleń.
Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet szkoleń, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, a także pakiet benefitów – kartę sportową, opiekę medyczną oraz bony podarunkowe. Proces rekrutacyjny odbywa się w trybie zdalnym. Możliwość pracy 100% zdalnie.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1175020
  • • Data aktualizacji:24-04-2024
  • • Data zamieszczenia:17-03-2023