HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Analityk ds. Personalnych

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, znanego producenta z branży FMCG, który jest obecny w 80 krajach poszukujemy osoby na stanowisko Analityka ds. Personalnych z językiem angielskim.
Poszukujemy energicznych osób posiadających minimum roczne doświadczenie w Human Resources, umiejętności sprawnego poruszania się po różnych systemach HR (tj. WorkDay i ServiceNow), zapewniania wysokiej jakości obsługi klienta przy jednoczesnym zarządzaniu dużą liczbą zapytań i usług oraz znajomości języka angielskiego na poziomie C1.
Istotne jest również wykazanie umiejętności rozwiązywania problemów i zarządzania konfliktami z możliwością zapewnienia wysokiej i profesjonalnej jakości obsługi klienta.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Wsparcie pracowników i managerów w sprawach kadrowych za pośrednictwem maila, czatu, telefonu
  • Rozwiązywanie problemów zachowując profesjonalne podejście do obsługi klienta
  • Przewidywanie potrzeb klienta
  • Gromadzenie i weryfikowanie danych wymaganych do przetwarzania transakcji i usług współpracowników i organizacji spełniających uzgodnione umowy SLA.
  • Zapewnianie poufności, dokładności i terminową obsługę zapytań współpracowników zgodnie z wymogami RODO
  • Wyznaczanie priorytetów w celu osiągnięcia jak najwyższych wyników
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemów
  • Kontakt z klientem w języku angielskim

Nasz Klient oferuje pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku oraz możliwości rozwoju.
Hays Poland Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia nr 361

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:1175235
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:23-03-2023