HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Trade Compliance Manager

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Polska

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży biotechnologicznej, poszukujemy Kontraktorów B2B do współpracy przy 12-miesięcznym projekcie na stanowisku:
Do głównych zadań kontraktora należałoby udzielanie wsparcia w różnorodnych projektach związanych z zarządzaniem importem/eksportem i zgodnością, np. weryfikacja zgodności cen dóbr importowanych, korekt cen z mocą wsteczną, wdrażanie brokerów celnych. Praca przy opracowaniu i wdrożeniu standardowych procedur dla operacji importu/eksportu, prowadzenie szkoleń dla interesariuszy wewnętrznych z zakresu handlu międzynarodowego, przetwarzanie rozliczeń handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami celnymi dla UE, UK i CH oraz przygotowywanie dla brokerów instrukcji dot. odprawy importowej poprzez zatwierdzanie i sporządzanie dokumentacji podlegającej organom celnym, agencjom ds. zdrowia itp.
Poszukujemy osób doświadczonych w środowisku celnym, najlepiej działających w obszarze co najmniej regionalnym, znających bardzo dobrze przepisy handlu międzynarodowego (szczególnie obowiązujące regulacje dla EU, UK i CH), z doświadczeniem w operacjach importu/eksportu oraz z perfekcyjną znajomością języka angielskiego, również w słownictwie zawodowym (C1/C2).
Oferujemy umowę B2B na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w globalnym zespole (USA, PL, UK, CH), elastyczne godziny ze względu na pracę w różnych strefach czasowych, niezbędny do pracy sprzęt, 100% pracy zdalnej, możliwość podróży służbowych do Szwajcarii.
Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Prawo
  • • Nr Ref.:1175041
  • • Data aktualizacji:22-04-2024
  • • Data zamieszczenia:27-03-2023