HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Customer Sales Specialist z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

CUSTOMER SALES SPECIALIST Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy i lidera w branży car rental / leasing, poszukujemy kandydatów na stanowisko CUSTOMER SALES SPECJALIST. Warunek konieczny to znajomość języka niemieckiego na poziomie C1/C2.
Główne zadania na tym stanowisku:
  • Przyjmowanie zleceń od niemieckojęzycznych firm, które mają siedzibę w Niemczech / Austrii /Szwajcarii
  • Przyjmowanie zleceń przez telefon oraz poprzez systemy E-Mail/Online od firm ubezpieczeniowych, firm assistance/leasingowych oraz koordynacja realizacji usługi.
  • Realizacja wszystkich uzgodnionych z klientem procedur (assistance, ubezpieczenia, leasing).

 Oczekiwania związane z tym stanowiskiem:
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • Biegła znajomość języka niemieckiego C1/C2
  • Co najmniej konwersacyjna znajomość języka angielskiego - B1
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie użytkownika (Word, Excel, Outlook)
  • 6 -24 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane są również osoby bez doświadczenia ale ze znajomością języka niemieckiego C1/C2
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej w języku niemieckim
  • Gotowość do pracy zmianowej w całodobowym zespole operacyjnym

 Firma oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowie o pracę oraz system premiowy
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • nagrody jubileuszowe w postaci finansowej oraz dodatkowych dni wolnych
  • coroczne nagrody świąteczne
  • coroczne podwyżki
  • dofinansowanie do wakacji
  • zniżki na wynajem aut
  • pracę hybrydową: 2 dni home office na tydzień
  • dodatkowe dni wolne 24 i 31 grudnia
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie, która jest liderem na rynku
  • odpowiednie szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem

. Jeśli jesteś zainteresowana / -ny tą rolą kliknik w "Aplikuj teraz" i prześlij nam swoje CV lub zadzwoń.
Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:1175287
  • • Data aktualizacji:29-04-2024
  • • Data zamieszczenia:27-03-2023