HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Payroll Specialist - Associate

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Kraków

Opis stanowiska:

Dla mojego klienta - międzynarodowej firmy logistycznej  - poszukuję kandydata na stanowisko: Payroll Specialist - Associate.
Obowiązki:
  • Wsparcie w wprowadzeniu nowego systemu rozliczania czasu pracy
  • Tworzenie raportów
  • Stały kontakt z Managerami i pracownikami
  • Sprawdzanie poprawności danych

Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze systemów kadrowych
  • Angielski B2

Oferta:
  • Pierwsza umowa na 6 miesięcy
  • LuxMed i multisport
  • Otwartość na podróże do Warszawy
  • Praca hybrydowa

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:1175605
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:30-03-2023