HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Praca dla osób szukających nowych możliwości zawodowych w korporacji

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Chcesz spróbować swoich sił w środowisku korporacyjnym, które rozwinie Twoje zdolności oraz nauczy Cię nowych rzeczy? Rynek pracy stoi przed Tobą otworem, a my chętnie wesprzemy Cię w zmaganiach przed, w trakcie oraz po rozmowach rekrutacyjnych! Pomożemy wybrać oferty, które będą spójne z Twoimi oczekiwaniami, umiejętnościami i możliwościami, a także wskażemy drogę dalszego rozwoju :)
Kogo szukamy?
Obecnie prowadzimy procesy rekrutacyjne skierowane do osób empatycznych oraz płynnie posługująych się językiem angielskim (wymagany poziom to B2 - jeśli z kolei posługujesz się nim na poziomie C1 to wspaniale!). Nie potrzebujesz żadnych innych umiejętności, ani wcześniejszego doświadczenia, chociaż jeśli pracowałeś/aś z klientem, będzie to dodatkowym atutem. Wszystkiego Cię nauczymy podczas pierwszych tygodni pracy, dlatego oczekujemy Twojego zaangażowania i chęci do podjęcia nauki od naszych ekspertów :)
Czym będziesz się zajmować?
Nazwa stanowiska zależeć będzie od firmy i działu, natomiast już teraz możemy powiedzieć, co będzie należało do Twoich obowiązków. Przede wszystkim będziesz poruszać się w obszarze pracy z klientem, ale nie będziesz sprzedawał usług, a żonglował przyjmowanymi zgłoszeniami. Co to znaczy? Będziesz osobą decydującą, czy dane zgłoszenie rozwiązać natychmiastowo (udzielić informacji, rozwiązać problem itp.), czy też przekazać go do rozwiązania przez drugą linię wsparcia. Spokojnie - w swoich obowiązkach będziesz mieć pełne wsparcie całego zespołu :)
Co oferujemy?
  • Szeroki pakiet benefitów (platformę kafeteryjną)
  • Możliwość pracy hybrydowej - chcemy czasem widzieć Cię w biurze, żeby napić się wspólnie kawy :)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Sprzęt służbowy
  • Ekstremalnie przyjazną atmosferę w zespole

Co teraz?
Prześlij nam swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie - niech świat biznesu Cię dostrzeże! :)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:1163203
  • • Data aktualizacji:29-04-2024
  • • Data zamieszczenia:03-04-2023