HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Młodszy specjalista ds. kontaktu z klientem

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Międzynarodowe, globalnie znane przedsiębiorstwo, którego oddział zlokalizowany jest w centrum Krakowa szuka osoby, znającej języki obce, która chciałaby rozwijać swoje umiejętności w kontakcie z klientem!
Umiejętności, które wykorzystasz na tym stanowisku:
  • znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego(min.B2) oraz programu SAP
  • mile widziane pierwsze doświadczenie w kontakcie z klientem/ księgowości
  • swobodna komunikacja z klientem
  • analityczne myślenie oraz znajomość pakietu MS Office.

 Zadania, z którymi spotkasz się na tym stanowisku:
  • telefoniczne i mailowe wsparcie klienta zagranicznego
  • wprowadzanie danych do systemu
  • tworzenie raportów
  • weryfikacja dokumentacji oraz dbanie o obieg informacji w obrębie zespołu i innych działów firmy.

 Czego nie zabraknie?
  • Szkoleń wdrażających, dzięki którym poznasz specyfikę i charakter pracy
  • Konkurencyjnego wynagrodzenia
  • Dodatkowych benefitów (więcej, niż karta sportowa i prywatna opieka medyczna)

Oferujemy pracę hybrydową. Poziom stanowiska (junior, specjalista, senior) dostosujemy do Twojego doświadczenia!
Jesteś otwarty na nowe możliwości zawodowe? Nie czekaj, aplikuj!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1166453
  • • Data aktualizacji:29-04-2024
  • • Data zamieszczenia:03-04-2023