HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Area Sales Manager

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Naszym klientem jest firma o globalnym zasięgu, specjalizująca się w zakresie produkcji taśm przenośnikowych. Aktualnie do swojego ziału sprzedaży poszukuje osoby na stanowisko Area Sales Managera.    Twoje następne stanowisko   Na co dzień Area Sales Manager będzie odpowiedzialny za budowanie i rozwijanie biznesu firmy w Polsce poprzez współpracę z Klientami przemysłowymi (głównie przemysł ciężki). ASM będzie przygotowywał analizy rynku, identyfikował możliwości biznesowe, wdrażał i rozwijał strategie sprzedaży, a także dbał o ciągły rozwój wiedzy na temat Klientów. Do obowiązków nowozatrudnionej osoby będzie należało również branie udziału w targach branżowych.  Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?   Szukamy kandydatów  z doświadczeniem we współpracy z Klientami przemysłowymi. Kluczowym aspektem będzie doświadczenie z zakresu przetargów oraz zamówień publicznych. Wymagany jest również język angielskim na poziomie min. komunikatywnym. Wykształcenie wyższe techniczne będzie atutem. Na tym stanowisku sprawdzi się osoba samodzielna, proaktywna, dobrze zorganizowana, twórcza oraz rzetelna w swojej pracy.  Co zyskujesz?   W zamian firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz interesujące wynagrodzenie wraz z premią. Pracownicy mogą również skorzystać z ubezpieczenia na życie, prywatnego pakietu medycznego oraz dofinansowania do karnetu sportowego.   Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:1175827
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:06-04-2023