HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Junior Strategic Account Manager

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Mazowieckie

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Naszym Klientem jest międzynarodowy producent komponentów elektronicznych. Firma wywodzi się z Kanady, a do swojego Działu Sprzedaży poszukuje osoby na stanowisko Junior Strategic Account Manager.
Twoje następne stanowisko
  • Do codziennych obowiązków nowozatrudnionej osoby należeć będzie utrzymywanie i budowanie relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami oraz aktywne rozwijanie współpracy z wiodącymi partnerami poprzez spotkania, wizyty handlowe, stałą profesjonalną obsługę.
  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy, wsparcie Działu Sprzedaży w kreowaniu i rozwijaniu strategii sprzedaży w regionie Polski centralnej – obecnie kluczowym rynkiem jest Warszawa i okolice.
  • Nowozatrudniona osoba będzie badała potrzeby klientów, prowadziła prezentacje i negocjacje handlowe.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • Poszukujemy osób z pierwszym doświadczeniem w sprzedaży technicznej i wykształceniem technicznym (preferowane kierunki: elektronika, mechatronika i pokrewne)
  • Konieczna jest umiejętność badania potrzeb klientów, prowadzenia działań sprzedażowych, chęć dalszego rozwoju w tym zakresie.
  • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność współpracy i wytrwałość w realizacji założonych celów z pewnością pomogą odnieść sukces na tym stanowisku.

Co zyskujesz?
  • Oferujemy stabilną, dającą możliwość rozwoju pracę w międzynarodowej organizacji, umowę o pracę i atrakcyjny system premiowy.
  • Nasz klient oferuje opiekę medyczną, kartę sportową, dofinansowanie do wczasów, paczki świąteczne, a także możliwości nauki i rozwoju.

Zapraszamy do wysyłania CV na adres: kleszcz@hays.pl

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:1175909
  • • Data aktualizacji:27-04-2024
  • • Data zamieszczenia:07-04-2023