HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Customer Service Executive with English

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Mazowieckie

Opis stanowiska:

Twoja nowa firma Naszym Klientem jest międzynarodowy producent komponentów elektronicznych. Firma wywodzi się z Kanady, a do swojego warszawskiego biura poszukuje osoby na stanowisko Customer Service Representative.   Twoja nowa rola
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie działu sprzedaży poprzez obsługę zapytań ofertowych, procesowanie zamówień, koordynowanie i zarządzanie procesem realizacji zamówień. Będzie to codzienna praca z systemami CRM, ORACLE czy Excel. Do zadań Customer Service Representative będzie też należało kontrolowanie stanu magazynów, współpraca z dostawcami oraz realizacja i obsługa wysyłek. Nowozatrudniona osoba będzie ściśle współpracowała z innymi działami w firmie.   Czego potrzebujesz, by odnieść sukces Poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością MS Excel oraz biegłą znajomością języka angielskiego (codzienna współpraca z osobami z innych krajów). Bardzo ważna na tym stanowisku będzie też sumienność w wykonywaniu obowiązków, umiejętność samodzielnego radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami - „task ownership”, pracy pod presją, a także chęć do nieustannej nauki. Atutem kandydata na to stanowisko będzie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta, wsparciem sprzedaży. Zachęcamy do aplikowania również osoby z pierwszym doświadczeniem zawodowym, które w trakcie studiów angażowały się w różne projekty, praktyki, staże.   Co oferujemy Oferujemy stabilną, dającą możliwość rozwoju pracę w międzynarodowej organizacji, umowę o pracę. Nasz klient oferuje opiekę medyczną, kartę sportową, dofinansowanie do wczasów, paczki świąteczne, a także możliwości nauki i rozwoju.   Zapraszamy do wysyłania CV na adres: kleszcz@hays.pl

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:1175908
  • • Data aktualizacji:27-04-2024
  • • Data zamieszczenia:07-04-2023