HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Marketing Communications Specialist

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Dla jednego z naszych klientów z branży przemysłu środków chemicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu z . niemieckim.
W nowej roli będziesz odpowiedzialny za realizacje projektów działu marketingu w oddziale firmy w Polsce. Do twoich obowiązków będzie należało zamieszczanie treści na oficjalnej stronie, wspieranie działu w kampaniach marketingowych, udział w organizacji wydarzeń, tłumaczenie e-newsletter'ów, przesyłanych wewnętrznymi kanałami komunikacji, z j. niemieckiego na j. polski.
Od kandydatów wymagamy znajomości j. angielskiego oraz niemieckiego na poziomie min. B2. Dodatkowo poszukujemy osoby kreatywnej, zorganizowanej ze znajomością programów Adobe InDesign oraz Photoshop. Dodatkowym atutem będą ukończone studia z zakresu komunikacji i marketingu lub wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 5700 zł brutto, umowę o pracę oraz możliwość długofalowej współpracy. Praca odbywa się w trybie hybrydowym. Rekrutacja jest prowadzone w pełni zdalnie.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Marketing, Promocja, PR
  • • Nr Ref.:1176037
  • • Data aktualizacji:27-04-2024
  • • Data zamieszczenia:14-04-2023