HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Purchasing Processes Specialist (Ariba Implementation)

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, dynamicznie powiększającej się firmy z branży automotive poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Procesów Zakupowych.
W nowej roli dołączysz do działu szeroko pojętego Purchasingu. Do Twoich codziennych zadań, m.in. należeć będzie wdrażanie modułów SAP Ariba, prowadzenie globalnych procesów zarządzania łańcuchem dostaw czy globalne wdrażanie wielu procesów i narzędzi w wielu lokalizacjach (głównie - Niemcy, Polska, Chiny). Praca odbywać się będzie w większości w j. angielskim - wymagana jest biegła znajomość ww. języka, natomiast znajomość j. niemieckiego będzie duży atutem.
Od kandydatów oczekujemy minimum 2 letniego doświadczenia w podobnej roli lub pokrewnej roli związanej z zarządzaniem projektami związanymi z zakupami oraz wdrażaniem narzędzi do organizacji, znajomości języka angielskiego. Kluczowa jest zaawansowana znajomość systemu SAP Ariba (moduły zakupowe). Mile widziani są zarówno kandydaci z branży produkcyjnej jak i SSC.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, pakiet benefitów, możliwość pracy zdalnej 100% z dowolnego miejsca w Polsce, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę w stale powiększającym się zespole, duży zakres samodzielności na danym stanowisku. Gwarantujemy szybki i zdalny proces rekrutacyjny.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:1176066
  • • Data aktualizacji:22-04-2024
  • • Data zamieszczenia:17-04-2023