HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i serwisu

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA
 Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:
  • Wsparcie procesu sprzedaży
  • Regularne spotkania z wybranymi klientami - badanie potrzeb klientów
  • Udział w grupach projektowych
  • Komunikacja z klientem nt. planowanych dostaw i instalacji
  • Nadzór nad prawidłową realizacją kontraktów ( umowy lokalne i globalne)
  • Nadzór nad niestandardowymi usługami kontraktowymi ( wykonanie)
  • Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klienta z zakontraktowanych usług w porozumieniu z działem serwisu
  • Single point of contact dla klienta w kwestiach serwisowych, prowadzenie komunikacji z klientem w kwestii zadań wynikających z postanowień wdrożonego kontraktu, przygotowywanie raportów dotyczących użytkowanych urządzeń, monitorowanie SLA wynikających z podpisanych kontraktów globalnych

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji - warunek konieczny (praca w środowisku międzynarodowym)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy z klientem
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Mile widziane: wiedza techniczna dot. procedur serwisowych

Oferujemy:
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Pracę pełną wyzwań w firmie będącej częścią dużej korporacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pakiet benefitów pracowniczych: Multisport, Luxmed, prywatne ubezpieczenie na życie, platforma e-learningowa)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:1176180
  • • Data aktualizacji:24-04-2024
  • • Data zamieszczenia:19-04-2023