HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

IT Support Specialist

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie wsparcia w obszarze infrastruktury IT - w biurze Klienta w Krakowie
  • Konfiguracja oraz utrzymanie jednostek z systemami Windows i oprogramowaniem klienckim
  • Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników (rozwiązywanie zgłoszeń o zaawansowanym stopniu trudności)
  • Obsługa elektronicznych systemów zgłoszeń
  • Wsparcie aplikacji

Nasze wymagania:
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy w zespole wsparcia (np. II linia wsparcia)
  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows 10 (pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1) w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej- warunek konieczny (praca w środowisku międzynarodowym)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość Microsoft 365
  • Znajomość protokołu TCP/IP – umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów z konfiguracją sieci
  • Bardzo dobra znajomość Active Directory
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziane)
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole

 Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie będącej częścią międzynarodowej korporacji (u naszego Klienta)
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Stabilną formę zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Bonus relokacyjny

 Benefity:
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:1170975
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:20-04-2023