HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac z j. niemieckim

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży retail, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds.kadr i płac na rynek niemiecki.
Jeżeli znasz język niemiecki oraz posiadasz doświadczenie w obszarze kadr i/lub płac to oferta dla Ciebie!
Zakres obowiązków:
 - Kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa pracowników firmy w Niemczech
 - Rozwiązywanie bieżących zagadnień
- Wprowadzanie i przetwarzanie danych pracowników w systemie
 - Odpowiadanie na pytania pracowników przez telefon, email oraz czat
- Współpraca z Business Partnerami, Team Leaderami oraz regionalnymi zespołami HR
 Profil kandydata/kandydatki:
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 oraz znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1
- znajomość pakietu MS Office
- doświadczenie w obszarach: kadr i płac, HR
- znajomość programów: SAP Success Factors, ServiceNow
- doświadczenie z niemieckim prawem pracy
Klient oferuje:
- Hybrydowy model pracy
- Umowę o pracę
- Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 7 a 10)
- Premię roczną
- System kafeterii (m.in. karta Multisport, bilety do kina)
- Zniżkę na produkty firmy
- Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
- Dofinansowanie nauki języków
- Szeroki pakiet szkoleń
- Udział w dodatkowych projektach

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:1176316
  • • Data aktualizacji:23-04-2024
  • • Data zamieszczenia:25-04-2023