HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Stażysta / Stażystka w dziale HR

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży consultingowej, poszukujemy osób na stanowisko:
Osoby na tym stanowisku będą przede wszystkim odpowiedzialne za wsparcie działu Administracji Personalnej w bieżących obowiązkach.
Obowiązki:
  • wsparcie przy zadaniach związanych z obsługą pracowników
  • bieżące wsparcie administracyjne i organizacyjne w tworzeniu zamówień w specjalnie dedykowanym do tego systemie
  • tworzenie i uzupełnianie teczek osobowych
  • pomoc w sporządzaniu i archiwizacji dokumentacji kadrowej
  • udział w projektach realizowanych przez dział HR

Wymagania:
  • mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe w pracy z obszaru Administracji biurowej i/lub HR
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2 / C1)
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • zainteresowanie tematyką HR
  • praktyczna znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • dostępność w pełnym wymiarze godzin 8:00/9:00 – 16:00/17:00 od poniedziałku do piątku
  • chęć rozwoju i nauki w obszarze HR, zaangażowanie
  • komunikatywność, bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznej branży
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • stawkę godzinową - 28 zł/h brutto
  • zatrudnienie po zakończeniu stażu

Oferta dotyczy zatrudnienia przez Hays Poland na okres 3 – 6 miesięcy, następnie kontynuacja dalszej współpracy w firmie naszego Klienta po zakończeniu stażu.
Firma posiada dwa biura w Warszawie – w Śródmieściu i na Targówku.
[Hays Poland Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia nr 361]

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:1176239
  • • Data aktualizacji:30-04-2024
  • • Data zamieszczenia:25-04-2023