HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

IT Koordynator migracji danych (IT Data Migration Coordinator)

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Jeden z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie poszukuje osoby na stanowisko IT Data Migration Coordinator.
Twoje następne stanowisko
-Nadzór nad procesem czyszczenia danych i walidacji biznesowej
-Obsługa zakresu i planu lokalnej migracji danych
-Monitoring oraz raportowanie wskaźników migracji danych
-Rozwiązywanie lokalnych problemów związanych z ochroną danych
-Wpieranie procesu poprzez budowanie lokalnych planów integracji systemowych
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
-Wykształcenie wyższe kierunkowe - Informatyka, Telekomunikacja, Ekonometria lub pokrewne
-Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego - poziom min.B2
-Doświadczenie w obszarze migracji danych w środowisku SAP (wyodrębnianie,przekształcanie, ładowanie)
-Praktyczne doświadczenie w pracy projektowej - duży atut HR-IT
-Znajomość systemów SAP HR
-Znajomość narzędzi oraz technik migracji danych
-Znajomość SAP SuccessFactor - dodatkowy atut
-Wiedza z zakresu walidacji biznesowej, eksportu oraz czyszczenia danych, analiza, mapowanie oraz konwersja -Praca w zespole
-Analityczne myślenie oraz otwartość w poszukiwaniu rozwiązań
Co zyskujesz?
-Praca w długoterminowym projekcie
-Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
-Wynagrodzenie podstawowe oraz wysoki system premiowania
-Prywatna opieka medyczna
-Możliwość pracy w oparciu o najnowsze technologie
-System szkoleń dostosowany do kompetencji pracowników
-Dostęp do Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego oraz siłowni na terenie zakładu
-Praca w modelu hybrydowym/ home office
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:1176297
  • • Data aktualizacji:23-04-2024
  • • Data zamieszczenia:25-04-2023