HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Zastępca Głównego Księgowego

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta – firmy z sektora FMCG, z siedzibą w Poznaniu, poszukujemy Zastępcy Głównego Księgowego.
 Zakres obowiązków:
• Nadzór nad procesem zamknięcia miesiąca dla spółek z grupy kapitałowej.
• Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych.
• Analiza podatkowa, kalkulacja zaliczki na podatek CIT.
• Przygotowanie plików JPK VAT.
• Księgowanie listy płac.
• Zarządzanie podległym zespołem.
• Udział w projektach wdrożeniowych i optymalizacyjnych.
• Współpraca z audytorami i instytucjami zewnętrznymi, sprawozdawczość do GUS.
 Wymagania:
• Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym.
• Wcześniejsze, około 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
• Dobra znajomość przepisów prawa podatkowego.
• Znajomość systemu ERP.
• Biegła znajomość MS Office w szczególności Excel.
• Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, komunikacji i prezentacji wyników.
• Samodzielność w działaniu
 Mile widziane umiejętności:
• Doświadczenie w implementacji systemów ERP.
• Znajomość systemu Comarch CDN XL.
• Znajomość branży sprzedaży detalicznej.
• Uprawnienia doradcy podatkowego.
 Co oferujemy:
 • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
 • Uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych, możliwości rozwoju
 • Atrakcyjne warunki Pracowniczego Ubezpieczenia Grupowego i pakietów sportowych.
 Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361 .

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1176347
  • • Data aktualizacji:24-04-2024
  • • Data zamieszczenia:26-04-2023