HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

KYC/AML Analyst - financial institutions onboarding

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, jednej z największych skandynawskich grup finansowych, obecnej na światowym rynku od ponad 150 lat, poszukujemy:
KYC/AML Analyst - onboarding instytucji finansowych
Lokalizacja: Warszawa (praca w modelu hybrydowym lub z biura)
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za: uczestniczenie w projektach KYC/AML instytucji finansowych przede wszystkim z krajów nordyckich, przeprowadzanie całościowego due diligence zgodnie z wysokimi standardami AML/CFT lokalnymi i grupowymi, analizowanie charakteru działalności instytucji i struktury organizacji, efektywną komunikację z klientami i stakeholderami w celu uzyskania dokumentacji KYC, zapewnianie oceny ryzyka AML/KYC przy wykorzystaniu firmowych narzędzi i ocenę dodatkowych czynników ryzyka, eskalację nietypowych przypadków, wspieranie innych pracowników i bycie doradcą w obszarze KYC dla zespołów klienta i innych stakeholderów.
Nasz Klient poszukuje: przynajmniej dwóch lat doświadczenia w KYC/AML, bardzo dobrych umiejętności analitycznych i przynajmniej bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie. Nasz klient poszukuje pracowników z wysoką etyką działania, umiejętnością i chęcią kontaktu z instytucjami finansowymi, chętnych do samodzielnej pracy oraz profesjonalnego rozwoju i uczenia się, budujących i utrzymujących dobre relacje. Znajomość języka polskiego na tym stanowisku nie jest konieczna.
Nasz klient oferuje: pracę z całościowym spojrzeniem na proces KYC w międzynarodowym środowisku z komunikacją i z współpracą z wieloma krajami i jednostkami, z możliwością rozwoju zawodowego w wiodącej skandynawskiej instytucji finansowej, która łączy skandynawskie wartości z lokalnym know-how. Nasz klient zapewnia umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym, pakietem benefitów (np. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, system bonusowy), elastyczne godziny pracy, solidny program szkoleniowy we wspierającej atmosferze oraz piękne, unikalne biuro.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1176499
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:11-05-2023