HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Technical Buyer

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Gdańsk

Opis stanowiska:

Twoja przyszła Firma
Międzynarodowa firma zajmująca się serwisem dźwigów. Istnieje na rynku od 30 lat i dzięki 16 globalnym centrom strategicznym może zapewnić klientom specjalistyczną konserwację, inżynierię i części do dźwigów.
Zakres obowiązków:
  • Obsługa oraz wprowadzanie nowych zamówień do systemu
  • Wyszukiwanie nowych dostawców komponentów oraz narzędzi potrzebnych do serwisu
  • Kontakt z klientem zagranicznym celem potwierdzenia otrzymania zamówienia/doprecyzowania zapotrzebowania
  • Ustalanie terminów dostaw
  • Kontakt z dostawcami oraz negocjacje handlowe
  • Zarządzanie stanem magazynowym oraz narzędziowym
  • Współpraca z Service managerem oraz innymi działami Firmy

Czego potrzebujemy?
  • Doświadczenia w obszarze zakupów dotyczących obszarów hydrauliki/mechaniki lub części zamiennych
  • Gotowości do podróży na terenie kraju
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • Otwartości na kontakt z klientem

Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w międzynarodowej Firmie
  • Pracę z zespołem specjalistów
  • Samodzielne stanowisko oraz możliwość rozwoju
  • Ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz podnoszenie kompetencji

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:1176668
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:11-05-2023