HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Scrum Master

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Gdynia

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Do międzynarodowej firmy z główną siedzibą w Stanach Zjednoczonych specjalizującej się w zakresie projektowania i produkcji systemów sterowania, poszukujemy osoby na stanowisko Scrum Mastera który zasili biuro z siedzibą w Gdyni.
Twoje następne stanowisko
  • Coaching w zakresie najlepszych praktyk Agile wśród członków zespołu
  • Motywowanie zespołu, pomaganie w osiąganiu wyznaczonych celów
  • Praca nad szybkością dostarczania i jakością produktu
  • Prowadzenie spotkań scrumowych, takich jak: planowanie, demo, retrospektywa i uczestnictwo w udoskonalaniu
  • Zarządzanie wydaniami
  • Doradztwo w zakresie trudności z Product Ownerem i amerykańskim zespołem
  • Współpraca przy wycenie nowych projektów z Project Managerem

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe jako Scrum Master w projektach IT nad oprogramowaniem.
  • Zdolności przywódcze i interpersonalne – doświadczenie w kierowaniu zespołem, osiąganiu celów, poprawie szybkości
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w szacowaniu zadań i planowaniu współpracy z Product Ownerem/Project Managerem
  • Samoorganizacja i znajomość narzędzi takich jak Jira/Redmine/YouTrack
  • Płynny język angielski

Co zyskujesz?
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B.
  • Możliwość wypracowania premii rocznej
  • Pakiet medyczny i karta Multisport
  • Elastyczne godziny pracy 7-10
  • Wyjazdy służbowe do Kalifornii raz do roku

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:1176743
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:11-05-2023