HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Specjalista ds. planowania produkcji Dla naszego klienta, wiodącego dostawcy technologii i usług (branża automotive), poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Specjalisty ds. Planowania Produkcji. Do Twoich obowiązków będzie należeć planowanie krótkoterminowe i długoterminowe, optymalizacja stocków ora analiza zapasów. Lokalizacja: Mirków (obok Wrocławia) Opis stanowiska:
  • Planowanie produkcji z wykorzystaniem narzędzi LEAN (leveling / KANBAN),
  • Zapewnienie sprawnej współpracy z działem produkcji i innymi działami wspierającymi,
  • Przygotowywanie danych: planowanie długoterminowe, analiza zapasów,
  • Odpowiedzialność za monitorowanie wskaźników działu, np. poziom zapasu,
  • Uczestnictwo w procesie wprowadzania nowych produktów i wygaszania produkowanych referencji zgodnie z zamówieniami klientów,
  • Zarządzanie i optymalizacja opakowań,
  • Doskonalenie procesów Logistycznych (LEAN, wnioski racjonalizatorskie),
  • Uczestnictwo w projektach od strony logistycznej.
 Kwalifikacje:
  • Wykształcenie wyższe (preferowanie z obszaru Logistyki),
  • Doświadczenie na stanowisku planisty w firmie produkcyjnej,
  • Wiedza z zakresu systemów MRP (SAP),
  • Rozwinięte zdolności negocjacyjne oraz analityczne,
  • Znajomość narzędzi z pakietu Microsoft,
  • Znajomość procesów oraz narzędzi LEAN (PSS, 8D, ISHIKAWA, 5 WHY)
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
 Dodatkowe informacje:
  • Umowa o pracę bezpośrednio z klientem,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: dofinansowanie do opieki medycznej i do karty Multisport),
  • Premia frekwencyjna wypłacana comiesięcznie, premia wakacyjna, premie okazjonalne, premia roczna,
  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków,
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur organizacji,
  • Pakiet atrakcji dla Pracowników i ich dzieci.
 Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361. #1173821

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1177115
  • • Data aktualizacji:24-04-2024
  • • Data zamieszczenia:24-05-2023