HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Senior Black Belt Engineer

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, wiodącego lidera i producenta białej ceramiki, poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Senior Black Belt Engineer.Celem stanowiska i kluczowym zadaniem w projekcie będzie dogłębna analiza obecnej sytuacji w przedsiębiorstwie w zakresie funkcjonujących procesów produkcyjnych, przygotowania produkcji, poziomu zapasów, wchodzącym i schodzącym produktom oraz skali i charakterystyce produkcji poszczególnych indeksów by w oparciu o analizę sprzedażowych danych historycznych oraz bezpośrednich zamówień, przygotować plan pozwalający na optymalizacje procesów, osiągnięcie założonych zysków i wypracowanie sposobu działania na przyszłość. Osoba w powyższej roli będzie kierowała zespołem cross-funkcjonalnych inżynierów/specjalistów oraz będzie współpracowała m.in. z zespołami takimi jak sprzedaż, produkcja, NPD, planowanie, Engineering/Tooling.Od kandydatów oczekujemy certyfikacji zewnętrznej Six Sigma Black Belt, znajomości języka angielskiego umożliwiającej płynną komunikację oraz doświadczenie w realizacji podobnych projektów w organizacjach produkcyjnych. Znajomość branży związanej produkcją wanien, umywalek i brodzików będzie mile widziana, ale nie jest konieczna.Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, niezależność i duży zakres samodzielności na ww. stanowisku, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres od 6 do 12 miesięcy. Współpraca będzie miała charakter kontraktowy. Gwarantujemy możliwość zatrudnienia od zaraz, pakiet benefitów oraz pracę w modelu hybrydowym (4 dni stacjonarnie / 1 dzień Home Office).Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1177303
  • • Data aktualizacji:22-04-2024
  • • Data zamieszczenia:29-05-2023