HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Inżynier procesu

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Dolnośląskie

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta specjalizującego  się w dostarczaniu rozwiązań produkcyjnych z zakresu mechaniki, elektroniki, wiązek kablowych i montażu końcowego poszukujemy inżyniera procesu.Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy z możliwością długofalowej współpracy.  Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 8000 – 10000 PLN Brutto. Firma zlokalizowana jest w Brzegu Dolnym. Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane o kierunku elektronicznym,
- wiedza z zakresu dopuszczalności montażu podzespołów elektronicznych (IPC 610 A-610) mile widziana,
- umiejętność czytania schematów elektrycznych mile widziana,
- znajomość procesów montażu podzespołów elektroniczych (SMT, THM, lutowanie ręczne, lutowanie na fali, conformal coating),
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
- biegła znajomość pakietu Microsoft Office,
- dyspozycyjność, dokładność, sumienność w wykonywaniu obowiązków
- orientacja na zadaniu oraz ciągła optymalizacja i usprawnienie procesów produkcji,
- umiejętność rozwiązywania problemów,
- znajomość procesu APQP (w tym: FMEA, plan kontroli, PPAP),
- praktyczna znajomość SPC,
 - doświadczenie na stanowisku minimum 1 rok-znajomość podstawowych zasad Lean Manufacturing,
Zakres obowiązków:
- planowanie i wdrażanie nowych projektów produkcyjnych,
- bieżąca komunikacja z Klientami firmy (język angielski) w kwestiach technicznych dotyczących produkcji podzespołów elektronicznych,
- optymalizacja procesów produkcyjnych pod względem czasu, kosztów, jakości i wydajności produkcji we współpracy z odpowiednimi osobami odpowiedzialnymi za dany proces
- tworzenie, prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją technologiczną i produkcyjną;
- nadzór nad zmianami wprowadzanymi przez Klientów;
- przygotowywanie danych do wycen dla Klienta na podstawie przyjętych założeń;
- uczestnictwo we wprowadzaniu nowych technologii mających na celu usprawnienia produkcji;
- utrzymywanie kontaktu z Klientem w zakresie spraw technicznych (wdrożenie, bieżąca produkcja, zmiany);
- realizacja polityki i celów jakości oraz działań zgodnie z dokumentacją systemu zarządzania jakością,
- dbania o dobre imię i interesy Pracodawcy oraz jego kontrahentów;
- terminowości w wykonywaniu zadań powierzonych przez Pracodawcę;
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1180546
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:21-09-2023