HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

SAP Specialist (SAP EDI - MM/PP) - Supply Chain Management

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, dynamicznie powiększającej się korporacji z branży automotive / nowe technologie, poszukujemy kandydata/tki na stanowisko SAP Specialist (SAP EDI - MM/PP) - Supply Chain Management.

W nowej roli dołączysz do działu Supply Chain Management. Do Twoich codziennych zadań będzie należała, m.in. współpraca z istniejącą siecią partnerów i utrzymywanie istniejących połączeń EDI z klientami i dostawcami, konfiguracja i dostosowywanie modułów SAP MM i PP w taki sposób, aby spełniały wymagania poszczególnych operacji w łańcuchu dostaw. Istotnymi zadaniami w powyższej roli będą również - zarządzanie procesami związanymi z zaopatrzeniem w łańcuchu dostaw, kontrola materiałów / zapasów, współpraca z działami zakupów i logistyki w kontekście rozwiązywania problemów związanych z systemem SAP i EDI oraz ciągłe doskonalenie bieżących procesów w łańcuchu dostaw.

Od kandydatów oczekujemy minimum 5 letniego doświadczenia w podobnej roli lub pokrewnej roli związanej z zarządzaniem procesami w łańcuchu dostaw połączonej ze znajomością środowiska SAP (MM/PP) i EDI. Kluczowe jest praktyczne doświadczenie w konfiguracji systemu SAP oraz zrozumienie koncepcji łańcucha dostaw, w tym procesów zakupowych, zarządzania zapasami i planowania produkcji. Doświadczenie z SAP R/3, S/4HANA i SAP Fiori będzie dodatkowym atutem. W kontekście powyższej roli obligatoryjna jest znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, natomiast znajomość języka niemieckiego będzie bardzo dużym atutem kandydata. Konieczna jest również gotowość do wyjazdów służbowych do zakładu produkcyjnego firmy w okolicach Wrocławia oraz siedziby na terenie UE w Dreźnie.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, uzależnione od posiadanego doświadczenia, pakiet benefitów, możliwość pracy zdalnej 100% z dowolnego miejsca w Polsce, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę w stale powiększającym się zespole, duży zakres samodzielności na danym stanowisku. Gwarantujemy szybki i hybrydowy proces rekrutacyjny.Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1181140
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:12-10-2023