HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Sales Representative (Silesia)

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Śląskie

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta - lidera w branży FMCG- poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Obowiązki:Pozyskiwanie nowych Klientów z segmentu HoReCa oraz OfficePełna opieka nad KlientemRealizacja planów sprzedażowychPrzygotowywanie ofertNawiązywanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientamiKoordynacja spraw sprzedażowychPrzygotowywanie prezentacjiMonitorowanie rynku konkurencjiRozliczanie zadań - tygodniowe raporty dotyczące postępów pracy z potencjalnymi klientami Wymagania:Doświadczenie w pracy z Klientem B2BDoświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu KlientówGotowość do samodzielnej pracy i silna motywacja do pracyUmiejętność prowadzenia prezentacji handlowych oraz negocjacjiUmiejętność planowania i organizowania pracy własnejPrawo jazdy kategorii B Nasz Klient oferuje:Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowejUmowę o pracęNarzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowyMożliwość udziału w lekcjach języka angielskiegoSzkolenia produktowe oraz sprzedażowePracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:1177217
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:09-11-2023