HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Export Manager (Skandynawia)

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, globalnego producenta i dystrybutora z branży dziecięcej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:  Export Manager (Skandynawia).Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie sprzedażą wśród kluczowych klientów B2B (również w kanale online)
  • Realizacja planów sprzedażowych i ich monitorowanie
  • Rozwój sprzedaży na podległych rynkach we współpracy z kilkuosobowym zespołem (m.in. lokalnymi handlowcami)
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z naszymi partnerami biznesowymi  na terenie Skandynawii
  • Uczestnictwo w międzynarodowych targach oraz spotkaniach z partnerami biznesowymi
  • Przygotowywanie raportów, kalkulacji i ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy
Wymagania:
  • Praktyczne doświadczenie w sprzedaży eksportowej – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1) – warunek konieczny
  • Znajomość zagadnień i trendów e-commerce oraz tradycyjnych kanałów sprzedaży
  • Orientacja na cel poparta dotychczasowymi wynikami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office – szczególnie Excel i Power Point
  • Proaktywne podejście do pracy, zaangażowanie
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy i sumienność
  • Gotowość do częstych zagranicznych podróży służbowych
 Nasz Klient oferuje:
  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania (podstawa, premia indywidualna)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Praca hybrydowa (3 dni biuro, 2 dni Home Office)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy - między 07:00 a 09:30
  • Możliwość wykorzystania znajomości języka obcego, praca w międzynarodowym środowisku
  • Dofinansowanie do rozwijania wiedzy i kompetencji wymaganych na stanowisku, bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej ze szkoleniami o różnorodnej tematyce, w tym również nauka języków obcych
  • Liczne benefity m.in. dofinansowanie do opieki medycznej (Luxmed), karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, upominki dla pracowników z okazji ważnych wydarzeń, płatny urlop urodzinowy, zniżka na produkty firmy

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:1181886
  • • Data aktualizacji:22-04-2024
  • • Data zamieszczenia:23-11-2023