HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Regulatory Specialist

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, zlokalizowanego w bliskich okolicach Wrocławia poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Specjalisty ds. Regulacji Prawnych. Nasz klient to jeden z przodujących producentów chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej.
Zakres obowiązków:
• Przygotowanie kart charakterystyki mieszanin niebezpiecznych na podstawie CLP• Projektowanie badań• Kontakt z zewnętrznymi instytucjami (Państwowa Inspekcja Sanitarna, Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji)• Przeprowadzanie analizy ryzyka pod kątem klasyfikacji i składu wdrażanych produktów• Aktywne monitorowane aktów prawnych dotyczących kontroli i zarządzania preparatami chemicznymi • Współpracowanie z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi firmy• Aktywny udział w audytach oraz reprezentowaniu firmy• Odpowiedzialność za przygotowywanie raportów, zestawień oraz kalkulacji na potrzeby zespołu i organizacji
Wymagania: • Wykształcenie wyższe (kierunek: chemia, biotechnologia, kosmetologia lub pokrewne) • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku• Wiedza z zakresu klasyfikacji produktów chemicznych, certyfikacji ekologicznych oraz aktualnego prawodawstwa• Wiedza z zakresu rozporządzenia REACH oraz CLP wprowadzonych na terenie UE• Umiejętność przeprowadzania analiz ryzyka pod kątem klasyfikacji i składu wdrażanych produktów• Znajomość j. angielskiego (mile widziana znajomość j. niemieckiego)• Obsługa MS Office (głównie Excel)• Umiejętność obsługi oprogramowania do klasyfikacji i projektowania kart charakterystyk produktów chemicznych• Analityczne myślenie, analizowanie danych oraz dobra organizacja własnego czasu pracy
Nasz Klient oferuje:
• Umowę o pracę, Dofinansowanie zajęć sportowych• Prywatną opiekę medyczną• Dofinansowanie nauki języków• Dofinansowanie szkoleń i kursów• Ubezpieczenie na życie• Spotkania integracyjne• Dodatkowe świadczenia socjalne• Dofinansowanie wypoczynku• Program rekomendacji pracowników• Możliwość uzyskania uprawnień• Inicjatywy dobroczynne• Produkty firmowe cyklicznie
Czy ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco? Zapraszam do aplikowania! Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1182399
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:07-12-2023