HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Material Planning Team Leader

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej we Wróblowicach (obok Wrocławia), która zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażą chemii gospodarczej oraz produktów higieny osobistej poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Lidera Planowania Materiałowego. W codziennej pracy będziesz zajmować się planowaniem i koordynacją produkcji i materiałów, wdrażaniem optymalizacji oraz budowaniem kompetencji członków swojego zespołu. Szukamy osoby, która ma doświadczenie w planowaniu, nie boi się wyzwań i jest otwarta na nowe wyzwania.Twój zakres obowiązków
  • Planowanie, koordynowanie prawidłowego przepływu procesu przerobu.
  • Kontrola prawidłowej rotacji wyrobów oraz materiałów i surowców.
  • Koordynowanie procesu wdrożenia nowych produktów oraz zarządzania zmianą.
  • Planowanie, kontrola i koordynowanie absolutu.
  • Współpraca z działem marketingu i sprzedaży w zakresie wymiany informacji dotyczących wielkości sprzedaży oraz popytu w różnych okresach czasu.
  • Realizacja wyznaczonych celów oraz praca w oparciu o wyznaczone KPI.
  • Kontrola stanów magazynowych fizycznych i w SAP, dbanie o ich poprawność.
  • Zapewnienie przestrzegania zasad BHP w dziale i w procesach.
  • Zarządzanie strategią magazynowania surowców, opakowań i wyrobów gotowych.
  • Planowanie strategii planowania, wdrożenie Lean Management w planowaniu
  • Koordynacja funkcjonowania planowania z pracą działu produkcji, zakupów, logistyki i dystrybucji
  • Optymalizacja procesów, poszukiwanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań optymalizujących obszaru logistyki i planowania
  • Wsparcie i wdrożenie nowych osób w dziale logistyki.
  • Zapewnienie instrukcji i procedur do procesów planowania oraz ich aktualizacja.
 Nasze wymagania
  • Wiedza na temat procesów planowania materiałowego oraz produkcyjnego.
  • Wiedza na temat procesu produkcji, procesów planowania oraz procesów logistycznych w firmie produkcyjnej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Wykształcenie wyższe: logistyczne, ekonomiczne, inżynieryjne.
  • Znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Znajomość systemu SAP.
 Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Kartę Multisport,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów w ramach rozwoju pracowników,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (min. dofinansowanie do wypoczynku),
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Inicjatywy dobroczynne, wolontariat, spotkania integracyjne,
  • Produkty firmowe cyklicznie.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1182429
  • • Data aktualizacji:22-04-2024
  • • Data zamieszczenia:18-12-2023