SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Młodszy specjalista ds. informatyki

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego klienta firmy specjalizującej się w radiodiagnostyce, która zajmuje się projektowaniem gabinetów rentgenowskich, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds. informatyki Miejscepracy: Katowice, woj. śląskie Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Rozwój i utrzymanie platformy działającej w obszarze teleradiologii,
  • Obsługę systemów radiologicznych,
  • Instalację nowych systemów.

Wymagania:

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
  • Doświadczenia zawodowego na adekwatnym stanowisku mile widziane, ale nie wymagane,
  • Podstawowej wiedzy związanej z obszarem administrowania systemami (Windows Server oraz Linux),
  • Podstawowej znajomości sieci komputerowych z naciskiem na rozwiązania VPN,
  • Znajomości protokołów HL7 oraz DICOM,
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim,
  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów,
  • Znajomości oprogramowania Mirth mile widziane,
  • Znajomości środowiska wirtualizacji vMware mile widziane,
  • Posiadania dyplomu ukończenia studiów z zakresu Informatyki lub Inżynierii biomedycznej.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie w intensywnie rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku w swojej dziedzinie,
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Wiele ciekawych wyzwań zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę stacjonarną z możliwością pracy hybrydowej po przepracowaniu pół roku,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:3550541070
  • • Data aktualizacji:23-04-2024
  • • Data zamieszczenia:31-12-2024