HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Dyrektor Kanału Sprzedaży Sieci Handlowe Międzynarodowe

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Dla polskiej firmy produkcyjnej (FMCG), o międzynarodowym zasięgu, zlokalizowanej we Wrocławiu, poszukujemy Dyrektora Kanału Sprzedaży: Sieci Handlowe Międzynarodowe.
Wymagania:
  • Min. 6 letnie, stabilne doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG w kanale nowoczesnym. (Idealnie w firmie produkcyjnej)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Zaawansowany język angielski w mowie i piśmie
  • Sprzedażowe kompetencje miękkie: wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, terminowość, obowiązkowość, odpowiedzialność, nastawienie na potrzeby klientów i realizację celów, otwartość na niestandardowe, innowacyjne rozwiązania dla klientów
  • Gotowość do podjęcia pracy stacjonarnej we Wrocławiu.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (ok. kilka dni raz w miesiącu/ raz na 2 miesiące)
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
  • Obsługa sieci handlowych za granicą (ok. 90%) i w kraju (ok. 10%)
  • Współpraca z klientami w zakresie produktów marki oraz private label.
  • Poznawanie i nawiązanie kontaktów z potencjalnymi klientami, opracowanie ofert i wdrażanie nowych produktów, przedstawianie planu wprowadzenia produktów do poszczególnych sieci,
  • Prowadzenie projektów i prezentacji dla klientów;
  • Stałe monitorowanie sytuacji rynkowej w zakresie nowych produktów, cen detalicznych, konkurencji
  • Monitorowanie sprzedaży poprzez analizę kosztów, metod i wyników oraz rekomendowanie i wprowadzanie zmian mających na celu zwiększenie jej efektywności
  • Udział w targach krajowych i międzynarodowych
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę ze stałym wynagrodzeniem oraz systemem premiowym
  • Sprzęt służbowy
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • System motywacyjny (nagrody, bonusy)
  • Szkolenia językowe (niemiecki oraz angielski)
  • Wydarzenia firmowe, wyjazdy integracyjne
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1182905
  • • Data aktualizacji:24-04-2024
  • • Data zamieszczenia:17-01-2024