HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Inżynier projektu (elektronika)

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcji elektroniki, która posiada swój zakład produkcyjny w bliskich okolicach Wrocławia, poszukujemy doświadczonych Kandydatów/Kandydatek z poziomu Inżyniera projektu/produktu, który są zainteresowani dalszym rozwojem zawodowym i pracą na samodzielnym stanowisku Program Managera. Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie kluczowymi klientami / programem
  • Zapewnienie obsługi klienta; analiza żądań oraz ich realizacja
  • Koordynacja działań zespołu wielodyscyplinarnego
  • Zapewnienie realizacji warunków umowy, w tym prognoz produkcyjnych i zmian inżynieryjnych
  • Wspieranie negocjacji umów
  • Utrzymanie i poprawa rentowności finansowej projektów
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości projektów
  • Wspieranie działań mających na celu stworzenie modelu kosztowego dla nowych projektów
  • Koordynacja prac związanych z przygotowaniem ofert i opracowaniem zapytań

Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu programami i współpracą z klientem zewnętrznym
  • Doświadczenie w branży produkcji elektroniki (mile widziane Automotive)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Biegłość w obsłudze narzędzi i oprogramowania do zarządzania projektami
  • Znajomość zasad i metodologii zarządzania jakością (m.in. PPAP, APQP)
  • Umiejętność zarządzania rentownością projektów
  • Umiejętność pracy w zespole wielodyscyplinarnym
  • Skoncentrowanie na obsłudze klienta i dążenie do satysfakcji klienta
  • Doświadczenie w zarządzaniu umowami i negocjacjach

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z międzynarodowymi standardami pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w ciekawych projektach, współpracy z międzynarodowymi klientami
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń
  • Możliwość pracy hybrydowej, elastyczny czas pracy

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV w j. angielskim.Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1181507
  • • Data aktualizacji:27-04-2024
  • • Data zamieszczenia:26-01-2024