SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Specjalista ds. Personalnych

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego klienta dynamicznie rozwijającego się lidera w zakresie doradztwa energetycznego i gazowego, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Personalnych Miejsce pracy: Warszawa (Praga-Północ), woj. mazowieckie Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Obsługę kadrową pracowników firmy,
  • Przygotowywanie i prowadzenie pełnej dokumentacji personalnej, w tym akt osobowych,
  • Wsparcie w procesie onboardingu i offboardingu pracowników,
  • Nadzorowanie benefitów pracowniczych,
  • Inicjowanie i realizację projektów HR w firmie (rozwój pracowników, ocena kompetencji),
  • Kompleksową realizację i koordynację procesów rekrutacyjnych,
  • Aktywny udział w automatyzacji procesów HR,
  • Sporządzanie raportów i zestawień.

Wymagania:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień kadrowych oraz przepisów prawa pracy,
  • Wykształcenia wyższego,
  • Bardzo dobrej znajomości Excela,
  • Samodzielności oraz odpowiedzialności,
  • Umiejętności bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • Znajomości języka angielskiego, co będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w silnie rozwijającej się firmie i branży z wieloletnią tradycją,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bardzo dużą samodzielność w działaniu i tworzeniu komórki HR,
  • Pracę pełną wyzwań, gwarantującą rozwój zawodowy,
  • Bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny, a także dofinansowanie do szkoleń),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:3557941148
  • • Data aktualizacji:02-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-02-2024