SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Usług B2B

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego klienta dynamicznie rozwijającej się grupy z branży transportowej, oferującej usługi z obszaru finansowo-księgowego, ubezpieczeniowego i administracyjnego poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Usług B2B Miejsce pracy: Katowice, woj. śląskie Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Pozyskiwanie nowych klientów z branży TSL oraz sprzedaż usług oferowanych przez firmę,
  • Telefoniczny kontakt z klientami firmy (90%) oraz bezpośrednie spotkania w siedzibie firmy,
  • Doradztwo w wyborze oferowanych przez firmę usług,
  • Tworzenie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji,
  • Udział w spotkaniach biznesowych,
  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami,
  • Realizację indywidualnych celów sprzedażowych oraz raportowanie wyników,
  • Współpracę z innymi działami firmy.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia zawodowego w na podobnym stanowisku w sprzedaży usług B2B,
  • Umiejętności sprzedażowych oraz prowadzenia negocjacji handlowych,
  • Umiejętności rozpoznawania potrzeb klienta oraz budowania profesjonalnych relacji,
  • Dbania o prestiż i dobre imię marki,
  • Proaktywnego podejścia, dynamizmu i kreatywności w działaniu.
Mile widziane:
  • Znajomość zagadnień związanych z kartami paliwowymi, zdalnym odczytem kart kierowcy lub GPS, rozliczaniem czasu pracy i księgowością.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:
  • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,
  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, karta paliwowa, paczki świąteczne, dofinansowanie do urodzin i okularów),
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Przyjazną atmosferę pracy i niezbędne narzędzia.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:3562441197
  • • Data aktualizacji:20-03-2024
  • • Data zamieszczenia:20-02-2024