SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Recepcjonistka

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną działającego na terenie województwa śląskiego i ościennych. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.
Dla naszego Klienta renomowanej firmy z branży usługowej, poszukujemy kandydata na do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała obsługa sekretariatu oraz wsparcie zarządu w wykonywaniu innych zleconych zadań administracyjnych.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej lub biurowej,
  • Samodzielności, proaktywności i zaangażowania oraz nastawienia na zdobywanie doświadczenia,
  • Wysokiej kultury osobistej oraz komunikatywności,
  • Dostępności minimum na ¾ etatu dziennie od poniedziałku do piątku pomiędzy 8.00 a 17.00.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:
  • Pracę na ¾ etatu lub na cały w zależności od preferencji kandydata lub kandydatki,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia,
  • Pracę w komfortowych warunkach biurowych,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym,
  • Przyjazną atmosferę pracy, dużą samodzielność w pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:3562841201
  • • Data aktualizacji:16-03-2024
  • • Data zamieszczenia:22-02-2024