SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Pracownik Produkcyjny

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Piekary Śląskie

Opis stanowiska:

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego klienta dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, mającej stabilną pozycję rynkową, poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: okolice Piekar Śląskich Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych na linii automatycznej,
  • Inne czynności związane z realizacją procesu produkcyjnego,
  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane) nie jest wymogiem obowiązkowym,
  • Odpowiedzialnego podejścia do pracy,
  • Rzetelności.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę opracę na pełen etat,
  • Wynagrodzenie 5000 brutto, wzrastające po okresie próbnym,
  • Bardzo komfortowe warunki pracy,
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja,
  • Pracę z wysokiej jakości produktem,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze, w dynamicznym zespole.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:3564441220
  • • Data aktualizacji:29-03-2024
  • • Data zamieszczenia:29-02-2024