Eurokadra S.A.

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Stanowisko:

Magazynier Robakowo - Poznań

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Poznań

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera we wsi Robakowo koło Poznania. Do obowiązków będzie należała kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem, praca ze skanerem i elektrycznym wózkiem widłowym, oklejanie towaru folią, czy pobieranie towaru z regałów na palety i dostawa pobranego towaru.Jako grupa stawiamy na rozwój zawodowy, ciągle uczymy się czegoś nowego. Dzięki temu możesz w przyszłości brać udział w naszych wewnętrznych rekrutacjach i startować na inne stanowiska. Jeśli jesteś otwarty na zdobywanie nowego doświadczenia i nie boisz się nowych wyzwań zgłoś się do nas i dołącz do Naszego zespołu.

Wymagania:

OFERTA PRACY NA STANOWISKU MAGAZYNIER ROBAKOWO (POZNAŃ) JEST DLA OSÓB, KTÓRE:
  • są odpowiedzialne i rzetelne podejścia do obowiązków
  • są efektywne i wydajne w działaniu
  • mają doświadczenie w pracy magazynowej (pracy fizycznej)
  • są gotowe do pracy zmianowej, praca na 2 zmiany (zmiany popołudniowe i zmiany nocne)

Oferujemy:

CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC ZESPOŁU?
  • Wynagrodzenie zasadnicze: 30 zł. brutto/godz. z UDT, bez UDT 28,5 zł/godz.
  • Profesjonalne wdrożenie i pełne wsparcie
  • Możliwość rozwoju i awansu wew. firmy
  • Możliwość zakwaterowania (dopłata za swoje mieszkanie 1,50 zł netto)
  • praca na 2 zmiany ( 6:00-18:00, 18:00-6:00 + sobota), można wybrać ile godzin chcesz pracować 8/10/12)
  • Umowa zlecenie
  • Darmowe obiady

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:3564941225
  • • Data aktualizacji:01-04-2024
  • • Data zamieszczenia:04-03-2024