PROWORK
Logo Pracodawcy

Praca dla pielęgniarki instrumentariuszki ŻORY! Klient ProworkPl Med, prywatny szpital w Żorach zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę instrumentariuszkę/ pielęgniarkę operacyjną na umowę o pracę  lub kontrakt od marca 2024. Porównaj aktualne oferty dla pielegniarek  zarejestruj się  i aplikuj na wybrane oferty pracy dla pielęgniarek w Polsce różne terminy 2024.

Stanowisko:

Pilnie Pielęgniarka Instrumentariuszka praca Żory

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Żory

Opis stanowiska:

Klient ProworkPl, prywatny nowoczesny szpital Żory zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę instrumentariuszkę do pracy na bloku operacyjnym. Praca na pełny etat - umowa o pracę. Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia na umowę o pracę. Pracodawca zapewnia pracę zgodnie z nowoczesnymi procedurami i możliowść dalszego rozwoju i szkoleń zawodowych. Podejmij pracę jako pielęgniarka operacyjna w Żorach! Złóż aplikację z ProworkPL. Podaj swoje preferencje i rozważ relokację i zamieszkanie w nowym miejscu.
Praca jako pielęgniarz/ pielęgniarka w prywatnym szpitalu Żory
lub w innych rejonach  w Polsce, zarejestruj się i dołącz swoje CV.
Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek / pielęgniarzy w Polsce. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Szukasz pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Polsce?  Skontaktuj się z ProworkPL, pomożemy Ci wybrac zaufanego pracodawcę i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!
Termin rozpoczęcia: marzec 2024

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe - licencjat lub studia magisterskie
Ukończony ( lub w trakcie) kurs kwalifikacyjny lub  specjalizacja  operacyjna, chirurgiczna lub anestezjologiczna
Gotowość do podjęcie stałej pracy w Żorach.

Oferujemy:

Zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat- umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą.
Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia!
Termin rozpoczęcia pracy jako pielęgniarka  -  marzec 2024 lub do ustalenia indywidualnie
Elastyczny grafik pracy dla pielęgniarki instrumentariuszki
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:16-04-2024
  • • Data zamieszczenia:05-03-2024

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: anna@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';