Eurokadra S.A.

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Stanowisko:

Pakowacz Robakowo - Poznań

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Poznań

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko pakowacz Robakowo koło Poznania. Do obowiązków będzie należało pakowanie czekoladek i batoników do kartonów i wystawianie zapakowanego towaru na wózki. Praca odbywa się zarówno przy taśmie produkcyjnej, jak i za stołem. Jeśli jesteś otwarty na zdobywanie nowego doświadczenia i nie boisz się nowych wyzwań zgłoś się do nas i dołącz do Naszego zespołu.

Wymagania:

OFERTA PRACY NA STANOWISKU PAKOWACZ ROBAKOWO (POZNAŃ) JEST DLA OSÓB, KTÓRE:
  • są odpowiedzialne i rzetelne podejścia do obowiązków
  • są efektywne i wydajne w działaniu
  • lubią pracować tylko na 1 zmianę w ciepłych warunkach (na magazynie jest 18-22 °C )

Oferujemy:

CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC ZESPOŁU?
  • wynagrodzenie 27,70 zł brutto/godz. + dopłata 1,50 zł netto za swoje mieszkanie
  • profesjonalne wdrożenie i pełne wsparcie
  • możliwość zakwaterowania (dopłata za swoje mieszkanie 1,50 zł netto)
  • praca na 1 zmianę od 7-8
  • praca po 8-12 godzin w zależności od zamówień
  • Umowa zlecenie
  • Darmowe obiady

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:3565041226
  • • Data aktualizacji:02-04-2024
  • • Data zamieszczenia:04-03-2024