Eurokadra S.A.

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Stanowisko:

Sprzątanie warsztatu samochodowego - Września

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Września

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta zatrudnimy osoby do pracy: sprzątanie w fabryce samochodów. Szukamy osób odpowiedzialnych, dyspozycyjnych i mających chęci do pracy. Do Twoich obowiązków będzie należało sprzątanie pomieszczeń i warsztatu. W pracy stosowana jest chemia. Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i rzetelnie podchodzisz do swoich obowiązków zgłoś się do Nas!

Wymagania:

OFERTA PRACY NA STANOWISKU SPRZĄTANIE WARSZTATU SAMOCHODOWEGO WRZEŚNIA (POZNAŃ) JEST DLA OSÓB, KTÓRE:
  • są odpowiedzialne i rzetelne podejścia do obowiązków
  • są efektywne i wydajne w działaniu
  • są gotowe do pracy w systemie 2 zmianowym

Oferujemy:

CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC ZESPOŁU?
  • wynagrodzenie 27,70 zł brutto + dopłata za swoje mieszkanie 1,50 zł netto
  • profesjonalne wdrożenie i pełne wsparcie
  • praca na 2 zmiany po 8-12 godzin (dzień i noc) po 5-6 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku)
  • umowa zlecenie
  • bezpłatne zakwaterowanie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:3565841236
  • • Data aktualizacji:03-04-2024
  • • Data zamieszczenia:05-03-2024