SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Młodszy Automatyk

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Kępno

Opis stanowiska:

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego klienta firmy produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Młodszy Automatyk Miejsce pracy: okolice Kępno (woj. wielkopolskie) Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • Dbałość o zapewnienie ciągłości produkcji: usuwanie awarii i wykonywanie bieżących napraw i modernizacji parku maszynowego,
  • Analiza awarii i postojów maszyn, wyciąganie wniosków i zapobieganie podobnym awariom w przyszłości,
  • Zgłaszanie awarii, konsultację działań zapobiegawczych,
  • Współpracę z innymi działami w firmie,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenia minimum średniego, mile widziane wyższe na kierunkach: automatyka i robotyka, elektronika, elektrotechnika,
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy, mile widziane w firmie produkcyjnej,
  • Wiedzy z obszaru działania i eksploatacji maszyn,
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz chęci rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju i przejrzystą ścieżkę kariery,
  • Możliwość zapisu do sekcji sportowej,
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy,
  • Imprezy integracyjne,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:3567241253
  • • Data aktualizacji:10-04-2024
  • • Data zamieszczenia:12-03-2024