SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Opole

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy, będącej liderem w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Mechanik Miejsce pracy: Opole, woj. opolskie Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Utrzymanie pełnej sprawności technicznej maszyn i urządzeń,
  • Naprawy i prace konserwacyjne nadzorowanych urządzeń,
  • Nadzorowanie nad prawidłową eksploatacją urządzeń linii produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenia technicznego kierunkowego (preferowane kierunki związane z mechaniką),
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • Uprawnień SEP do 1 kV,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole oraz zaangażowania.

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, dofinansowanie do obiadów),
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w firmie posiadającej silną, rozpoznawalną markę na rynku polskim i zagranicznym.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:3567441255
  • • Data aktualizacji:11-04-2024
  • • Data zamieszczenia:13-03-2024