SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta firmy świadczącej usługi księgowe i szkoleniowe, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy Miejscepracy: Katowice (Brynów) Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych dla spółek handlowych i usługowych,
  • Prowadzenie dokumentacji księgowej zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości oraz wymogami podatkowymi,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat), sprawozdań do GUS,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,
  • Bieżąca współpraca z instytucjami zewnętrznymi (banki, US, GUS),
  • Wsparcie doradcze dla Klientów biura w zakresie obsługi księgowej.

Wymagania:

  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu Ksiąg Handlowych,
  • Bardzo dobrej znajomości zasad rachunkowości oraz przepisów kodeksu pracy,
  • Umiejętności sporządzania sprawozdań finansowych,
  • Znajomości przepisów podatkowych oraz przepisów Ustawy o Rachunkowości,
  • Znajomości systemów księgowych (Symfonia mile widziana),
  • Dobrej znajomości pakietu Office,
  • Komunikatywności, dobrej organizacji pracy własnej oraz zaangażowania.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie hybrydowym,
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Świadczenie urlopowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:3567741258
  • • Data aktualizacji:12-04-2024
  • • Data zamieszczenia:14-03-2024