SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Senior Network Security Engineer

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz będącej dostawcą infrastruktur informatycznych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Network Security Engineer
Miejscepracy: home office, cała Polska Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Konfigurowanie i utrzymanie rozwiązań z zakresu Network Security dla klientów,
  • Aktywne rozwiązywaniem incydentów i problemów po stronie klienta,
  • Ocenę, planowanie i wdrażanie zmian po stronie klienta,
  • Ocenę rozwiązań i podatności,
  • Proponowanie ulepszeń usług w oparciu o najlepsze praktyki branżowe,
  • Automatyzację pracy operacyjnej,
  • Dokumentowanie projektów zabezpieczeń sieci,
  • Sporządzanie dokumentacji operacyjnej i raportów serwisowych.

Wymagania:

  • Praktycznego doświadczenia zawodowego w zakresie konfiguracji, zarządzania i utrzymywania urządzeń zabezpieczających sieć (Firewalle, Bramy VPN, Serwery Proxy)
  • Znajomości produktów dostawców zabezpieczeń sieciowych (Check Point Firewall),
  • Znajomości produktu przynajmniej jednego z rozwiązań: Check Point Maestro, Check Point VSX, Check Point CloudGuard,
  • Dobrej znajomości protokołów TCP/IP, IPSec, PKI, certyfikatów sieciowych SSL, AAA,
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z warstwami sieciowymi, protokołami, adresowaniem i podsieciami,
  • Podstawowej znajomości systemu operacyjnego Linux,
  • Umiejętności analitycznych i rozwiązywania problemów,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 (ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa technicznego).
Mile>
  • Znajomość produktów/technologii takich dostawców rozwiązań sieciowych jak: Cisco WSA, Forcepoint, McAfee,
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka lub pokrewnym,
  • Certyfikaty z obszaru sieci lub bezpieczeństwa,
  • Znajomość języka skryptowego.
  • Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Pracę w międzynarodowym środowisku,
    • Stabilność zatrudnienia,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, platforma MyBenefit, karta sportowa, zniżki pracownicze, ubezpieczenie grupowe, nagrody, wczasy pod gruszą, system poleceń pracowniczych, dodatkowe dni wolne),
    • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance, indywidualne podejście do każdego pracownika,
    • System nagród motywujący do rozwoju, dodatkowe wsparcie w zakresie rozwoju w postaci szkoleń, kursów i nauki języków obcych,
    • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.

    Pozostałe informacje:

    • • Rodzaj pracy:inne
    • • Forma zatrudnienia:pełny etat
    • • Branża:Inne
    • • Nr Ref.:3568441267
    • • Data aktualizacji:17-04-2024
    • • Data zamieszczenia:19-03-2024