HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - branża technologiczna

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta - prężnie rozwijającej się firmy z branży technologicznej, poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w na stanowisku Przedstawiciela Handlowego.Stanowisko jest związane z promowaniem towarów i usług firmy na lokalnym rynku, pozyskiwaniem nowych Klientów, nawiązywaniem długoterminowych relacji z Klientami i kontrahentami, a także zapewnieniem kompleksowej obsługi po-sprzedażowej. Rola wiąże się także z tworzeniem raportów i ofert handlowych dla Klientów, a także bieżącym monitorowaniem rynku i śledzeniem trendów w branży.Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?Od Kandydatów oczekujemy umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji, komunikatywności i samodyscypliny. Kluczowa będzie gotowość do wykonywania pracy wymagającej aktywności w terenie, a także prawo jazdy kat. B. Mile widzialne doświadczenie w sprzedaży wyrobów hutniczych lub innej branży technicznej. Co zyskujesz?Oferujemy duże możliwości rozwoju w firmie będącej liderem w swojej branży, samochód służbowy (również do dyspozycji prywatnej), specjalistyczne szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie + premie zależne od wyników, a także elastyczny czas pracy. Po pierwszej umowie o pracę tymczasową możliwość nawiązania długotrwałej współpracy. Co powinieneś zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:1179317
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:21-03-2024