OTTO Work Force Recruitment

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Operator wózka widłowego wysokiego składu | 16,00 euro/h- DE

Miejsce pracy: Niemcy, , Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy Masz uprawnienia na wózki widłowe? Wykorzystaj swoje umiejętności w Niemczech i zarabiaj w EURO! Czeka praca w magazynie logistycznym z częściami samochodowymi! Sprawdź szczegóły CO OFERUJEMY? ·Świetną stawkę godzinową 16,00euro/h + dodatki za nocki i weekendy
  • Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu
  • Obsługa wózka widłowego w celu transportowania części samochodowych
  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • Kompletowanie zamówień ze skanerem
  • WYMAGANIA
    • Uprawnienia na wózki widłowe
    • Min. 6 mies. doświadczenia
    • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
    Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij APLIKUJ, by przejść do formularzaZgłoś się: 717443131 lub wyślij aplikację na adres: applications@ottoworkforce.eu
    Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

    Wymagania:

    WYMAGANIA
    ·Uprawnienia na wózki widłowe
    ·Min. 6 mies. doświadczenia
    ·Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

    Oferujemy:

    Wszystkich zainteresowanych

    Pozostałe informacje:

    • • Rodzaj pracy:inne
    • • Forma zatrudnienia:pełny etat
    • • Branża:Inne
    • • Nr Ref.:3569141274
    • • Data aktualizacji:15-04-2024
    • • Data zamieszczenia:22-03-2024